środa, 22 czerwca 2011

http://www.charakteryzacja.pl/index.php/zdobadz-w-jeden-rok-nauki-dyplom-grafia-specjalna-oferta-dla-absolwentow-wsa-i-aspttf/Specjalna oferta dla Charakteryzatorek

Specjalna oferta dla absolwentów WSA i ASPTTF – dyplom grafika w jeden rok nauki.

Zdobądź praktyczne umiejętności i uzyskaj nowy artystyczny zawód. Skorzystaj z szansy poszerzenia swojej oferty artystycznej o unikalne umiejętności, które po raz pierwszy w tym roku możesz zdobyć bardzo szybko i stosunkowo niedrogo.

plastyk technik komputerowych w specjalności grafika multimedialna.

Studium Plastyczne Wyższej Szkoły Artystycznej przeprowadzi po raz pierwszy w tym roku specjalnie dla naszych absolwentów WSA i ASPTTF program pracowni specjalistycznych (grafika multimedialna – realizowana dotąd na poziomie dwuletniego studium) przez dwa semestry (w jeden rok), na poziomie stacjonarnym i niestacjonarnym.
Autorski program nauczania specjalnie przygotowany pod kątem doświadczeń i umiejętności plastycznych naszych absolwentów pozwala na bardzo efektywną naukę projektowania graficznego, technik komputerowych, obróbki fotografii, budowania identyfikacji wizualnych, projektów multimedialnych oraz podstaw animacji i montażu. Koncentrujemy się na zdobywaniu umiejętności pracy na komputerze graficznym, jednocześnie odejmując wszystkie przedmioty teoretyczne i czysto plastyczne, zaliczone już uprzednio w trakcie nauki na specjalności malarstwo-charakteryzacja.
Jeżeli chcesz realizować projekty postaci, kostiumów i scenografii w sposób maksymalnie efektowny szybki i sprawny lub w przyszłości bierzesz pod uwagę możliwość zmiany zawodu (grafik projektant) na taki, który pozwoli Ci pracować w domu, agencji reklamowej, w kolorowych magazynach lub w innych mediach potrzebujących grafików, to jest to oferta dla Ciebie. Jeżeli jesteś artystą o dużej wrażliwości i umiejętnościach plastycznych, które nie koniecznie pokrywają się z talentem do wykonywania projektów graficznych na komputerze, a wręcz specjalistyczne programy jawią Ci się jak coś nie do przejścia, to nic się nie martw.
Program nauczania jest specjalnie skomponowany tak, aby zacząć od podstaw, a następnie zrobić ogromne postępy ucząc się w sposób łatwy i maksymalnie przyjemny.
Wiemy jak uczyć artystów, potrafimy przetransferować klasyczną wiedzę i umiejętności charakteryzatorów w nowe medium  – w świat grafiki realizowanej na ekranie komputera.
Dlatego też,  z przyjemnością chcielibyśmy zaproponować Państwu ofertę kształcenia w Niepublicznym Studium Plastycznym (Aktywnym Studium Plastycznym Technik Teatralno-Filmowych) na Wydziale Grafiki Multimedialnej.
Czas trwania nauki to tylko jeden rok, z możliwością uzyskania tytułu plastyka technik komputerowych w specjalności grafika multimedialna. Oferta kształcenia obejmuje wszystkich absolwentów Aktywnego Studium Plastycznego z ukończonego Wydziału Charakteryzacji oraz kierunku malarstwa w Wyższej Szkole Artystycznej.
Rozpoczęcie zajęć planujemy od 1 października br. W programie kształcenia znajdują się techniki multimedialne i filmowe (projektowanie graficzne, elementy animacji) oraz liternictwo i typografia. Łączna liczba godzin dla trybu niestacjonarnego wynosi 162 (I semestr 90, II – 72 godziny lekcyjne), natomiast stacjonarnego 330 (I semestr 180, II – 150 godziny lekcyjne). Koszt miesięcznego czesnego to odpowiednio300zł (łącznie całkowity koszt kształcenia to 2700 zł) – dla słuchaczy niestacjonarnych i 370zł dla stacjonarnych (łącznie 3330 zł). Podczas rekrutacji nie są pobierane opłaty wpisowego ani opłata rekrutacyjna, a w celu przyjęcia wymagane jest jedynie złożenie podania do Biura Organizacji Studium.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz