niedziela, 3 lipca 2011

Dyplomy GrafikaFilmowa praca dyplomowa autorstwa Wojciecha Iwańskiego wykonana w pracowni grafiki multimedialnej ASPTTF-WSA. to film pt.,, Gang Dzikich Wieprzy – dokument''
Wojciech studiując dwa lata uzyskał wiedzę i  plastyczne umiejętności niezbędne  do wykonywania zawodu grafika telewizyjno – filmowego. Dziś staje przed komisją aby obronić  zawodowy dyplom plastyka w Aktywnym Studium Plastycznym prowadzonym przez Wyższą Szkołe Artystyczną. POWODZENIA
http://www.youtube.com/watch?v=TIkXazMFzVM&feature=player_embedded


Dyplomy nielicznych grafików (słabe jednostki same się eliminują :) okazały się ciekawym wydarzeniem w życiu szkoły, obok projektów graficznych wchodzących w skład prezentacji wydrukowanej w formie portfolio można było oglądać autorskie krótkie formy filmowe i eksperymenty video-graficzne. Sztuka nowych mediów pozwala plastykowi na wypowiedź artystyczną w formie bardzo technicznie zawansowanej grafiki multimedialnej. Dyplomy (plastyka technik telewizyjno filmowych – dwa lata nauki w studium przy WSA) były podsumowaniem nauki zawodu grafika projektanta i video-grafika.


http://www.charakteryzacja.pl/index.php/dyplomy-grafikow/Uwaga już niedługo
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie „GAJA zielona Ziemia”.
W konkursie uczestnik konkursu zgłasza do udziału w konkursie prace artystyczne w kategoriach: plakat, zdjęcie, film oraz praca charakteryzatorską (dokumentację w postaci 3 fotografii wykonanego makijażu, umożliwiające ocenę wykonanej pracy, bez cyfrowego lub analogowego retuszu fotografii), w formie pliku elektronicznego i  tematyce zgodnej z tytułem i tematyką konkursu, zgodnie z wymogami dla poszczególnych prac, określonymi w Regulaminie konkursu.
Każda praca będzie zawierać dołączony pisemny opis odnoszący się do tematyki ekologicznej konkursu, prezentujące pomysł Uczestnika w kontekście zmian klimatycznych i możliwości ich redukcji poprzez działalność człowieka. Każdy opis będzie weryfikowany przez Organizatora konkursu, pod względem zgodności z wiedzą z zakresu zmian klimatycznych i możliwości ich redukcji przez człowieka.
Kto może wziąć udział w konkursie:
Uczestnikami konkursu mogą być osoby w wieku od 16 do 24 roku życia. Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie do Konkursu zgodne z zasadami określonymi w Regulaminie Konkursu. Przystępując do udziału w Konkursie uczestnik wyraża zgodę na udział w nim na zasadach określonych Regulaminem Konkursu i akceptuje jego postanowienia.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz