środa, 5 lutego 2014

Konkurs na BLOGA!

Drodzy Studenci,

Już po raz drugi Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie ogłasza konkurs na najlepszego studenckiego bloga WSA! Do udziału zapraszamy WSZYSTKICH studentów kierunku Malarstwo, zarówno charakteryzatorów jak i grafików.

Warunki uczestnictwa w konkursie:
- zgłoszony blog musi dotyczyć tematu związanego ze sztuką (malarstwem, grafiką, designem, modą, charakteryzacją, filmem, teatrem itd.) oraz kierunkiem studiów,
- na blogu musi być zamieszczona informacja, że autor bloga jest studentem WSA,
- publikowane na blogu prace autora wykonane w pracowniach Wyższej Szkoły Artystycznej muszą być odpowiednio podpisane (imię i nazwisko fotografa, modelki, miejsce wykonania).

Zgłoszone blogi będą oceniane przez Jury w składzie:

Agata Manowska- założycielka i Dyrektor Artystyczny Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie. Plastyk technik teatralno- filmowych. Od 1996 roku realizuje autorski program nauczania sztuki charakteryzacji, powstały w wyniku bogatych doświadczeń zawodowych.

dr Robert Manowski- grafik, projektant, animator filmowy, twórca identyfikacji wizualnych i filmów video. Absolwent Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Założyciel Wyższej Szkoły Artystycznej, w której prowadzi zajęcia z animacji i montażu w Pracowni Obrazu Multimedialnego.

Malwina de Brade- absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Ukończyła Wydział Grafiki w 1995r. dyplomem u prof. J. Stannego, aneks z grafiki warsztatowej u doc. K. Wyznera. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków, grupy fotograficznej Szare Dni. Od lat współpracuje z Wyższą Szkołą Artystyczną, gdzie zajmuje się fotograficzną dokumentacją prac studentów.

Tomasz Woźniak- absolwent gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Zawodowo zajmuje się projektowaniem graficznym, tworzeniem prezentacji multimedialnych oraz grafiką telewizyjną. Od roku 2002 wykłada projektowanie w Aktywnym Studium Plastycznym Technik Teatralno-Filmowych, a od roku 2008 - w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie.

Jury będzie oceniać zgłoszone blogi pod względem:
- wartości merytorycznej,
- walorów estetycznych,
- ilości wpisów.

NAGRODY:

Fundatorem nagród w konkursie jest Wyższa Szkoła Artystyczna.
Nagroda I o wartości ok. 300 zł : zestaw kosmetyków (dla charakteryzatorów) lub dysk zewnętrzny (dla grafików).
Przewidujemy także jedno wyróżnienie - album

Informacje o nagrodzonych blogach będą umieszczone na stronie internetowej WSA, na FanPage'u WSA, Blogu oraz w Magazyn kontener.

Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia 2014 roku. Blogi zgłaszajcie mailowo na adres: praktyki@wsa.art.pl z dopiskiem KONKURS NA BLOGA.

Ogłoszenie wyników nastąpi w połowie maja 2014 roku. Uczestnicy zostaną o nich
powiadomieni drogą mailową. Wyniki zostaną również zamieszczone na stronie
Wyższej Szkoły Artystycznej oraz Fan Page'u WSA.

Organizator zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu ogłoszenia
wyników.

Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz